Zadzwoń: 602-699-828

Monitoring CCTV

Twoje bezpieczeństwo w obiektywie!

Odkryj rewolucję w systemach monitoringu!

Jeszcze 10 lat temu kamery CCTV były tylko dodatkiem do systemów alarmowych. Dziś to kamery rejestrują nas w każdym kroku - na skrzyżowaniu, w banku, czy na stacji benzynowej. I coraz częściej są podstawowym wyposażeniem biur, sklepów, domów i osiedli.

Dlaczego? Pierwszym powodem jest znaczny spadek cen urządzeń monitoringu. Już za niewielką kwotę 3000,00 zł możesz mieć profesjonalny, mały system telewizji przemysłowej. Po drugie, kamery są znacznie bardziej odstraszające dla potencjalnych złodziei, czy wandali, niż systemy alarmowe.

AMICOR - ekspert w dziedzinie monitoringu CCTV od 33 lat!

Znajdziesz nas w:

teatrach
hotelach
magazynach
dworcach
domach prywatnych

Poznaj podstawowe elementy naszych systemów:

Kamery

Stawiamy tylko na sprawdzone marki. Nie używamy plastikowych urządzeń, które się rozpadają. Wybieramy kamery z najlepszymi parametrami technicznymi, zapewniające doskonały obraz. Możemy dostarczyć różne rodzaje kamer: kopułkowe, wandaloodporne, z oświetlaczem podczerwieni, bezprzewodowe czy nawet ukryte.

Rejestratory

Nagrywają obraz z kamer. Dostosowujemy wielkość dysku, aby nagrania były archiwizowane przez około miesiąc. Użytkownicy mają możliwość zgrywania interesujących fragmentów na płytę DVD lub dysk zewnętrzny. Ponadto, 90% użytkowników korzysta z funkcji podglądu obrazu przez Internet, co umożliwia monitorowanie sytuacji.

Wyświetlanie obrazu

Najprostszym rozwiązaniem jest monitor do obsługi systemu monitoringu. Ale mamy również alternatywne rozwiązania. Rejestratory można podłączyć do komputera, telewizora lub laptopa.

AMICOR mówi "nie" tanim urządzeniom!

Na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących "tanie" systemy monitoringu. Wiele z nich korzysta z taniego sprzętu z Chin, który niestety nie spełnia oczekiwań. Wybierając nas, masz pewność, że dostajesz sprzęt sprawdzonych marek. Przez 25 lat działalności stawiamy na jakość.

Nasze usługi obejmują także serwisowanie systemów monitoringu. Czyścimy i konserwujemy kamery, regulujemy ich działanie, wykonujemy przeglądy i zmieniamy obszary obserwacji zgodnie z Twoimi życzeniami. W przypadku awarii zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne i szybkie rozpoczęcie naprawy.